Kurumsal

Kurumsal Bilgiler

TANITIM

Meriç Pazarlama İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. firmamız 1999 yılında kurulmuş olup ev tekstil ve gereçleri konusunda yurtiçinde ve yurtdışında sektörünün güvenilir kuruşlarından biri olmuştur. Kurulduğu günden bu yana ,sektördeki ürün çeşidini ve Pazar payını arttırarak,müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı zevk ve ihtiyaçlara cevap vermeyi amaç edinmiştir.

Aynı zamanda farklılıkları ve sunan firmamızın dünyada birçok ülkeye ihracatı son yıllarda hız kazanmıştır. Ürün konseptini sürekli yenilerek ürün çeşitliğini canlı, farklı,kullanılabilir kılmak ilk hedefimiz olmuştur.

VİZYON

Türk ekonomisine katkıda bulunmak ve ithalatçıların gereksinimlerini en iyi şekilde tedarik etmek için Türkiye ve dünya piyasalarında her türlü araştırmayı yaparak en başarılı ithalat ve ihracat şirketi olmak

MİSYON

Büyüyen Türkiye ithalat- ihracat sektöründe en büyük ,en kaliteli,ithalatçıların tüm ihtiyaçlarını karşılayan firma olmak. Dünyayı Türkiye’ye, Türkiye’yi dünyaya bağlayan bir şirket olmak Müşterilerimizin,içinde yaşadığımız ve çalıştığımız ithalat ihracat sektörünün takdirini ve güveninin kazanarak sektörün öncüsü olmaktır.